(Live*) Lietuva vs Islandija futbolas tiesiogiai

2 min read

tuvos futbolo rinktinė su Farerų Salų komanda sužaidė lygiosiomis2022-09-22 23:41 8 Lietuvos vyrų nacionalinė rinktinė ketvirtadienio vakarą

sužaidė paskutines namų rungtynes šių metų UEFA tautų lygos turnyre. Reinholdo Breu auklėtiniai savo stadione 1:1 (1:1) sužaidė su Farerų Salų komanda. Pirmąsias dešimt rungtynių minučių su kamuoliu aktyvesni buvo svečiai, tačiau palaipsniui žaidimas apsilygino ir lietuviai taip pat turėjo šiek tiek daugiau kamuolio kontrolės. Visgi pirmieji smogė būtent svečiai, kai po idealaus baudos smūgio kamuolį galva į vartus nukreipė Jakupas Andreasenas. Šaltą dušą gavę lietuviai vėl kiek ilgiau bandė būti su kamuoliai, tačiau svečiai patikimai gynėsi ir mūsiškiams neleido sukurti gerų progų. Visgi kėlinio finiše lietuviai pasiekė savo ir rezultatą išlygino.

kovo 21-23 ir 24-26 dienomis. Įdomūs faktai: • Lietuvos rinktinė yra patyrusi keturis pralaimėjimus, vieną susitikimą baigusi lygiosiomis ir šiuo metu savo sąskaitoje turi 1 tašką bei rikiuojasi paskutinėje grupės vietoje. Tuo tarpu Liuksemburgas su 8 taškus žengia antras ir nusileidžia pagal taškus tik Turkijai (13). • Lietuvos rinktinė birželio mėnesį vykusias pirmąsias rungtynes su Liuksemburgu namuose pralaimėjo rezultatu 0 – 2. • Lietuvos rinktinei antrose rungtynėse vadovaus nacionalinės komandos vairą perėmęs specialistas iš Vokietijos Reinholdas Breu. Komentarai: Reinholdas Breu, Lietuvos rinktinės treneris:„Pirma, esu labai laimingas vėl čia būdamas, ypač šiame naujame stadione.

Turkija su 13 taškų laimėjo C1 grupę, tuo tarpu Liuksemburgas su 11 taškų liko antras. Ferarų salos su 8 taškais – trečios, o Lietuva su 1 tašku – ketvirta. Visgi lietuviai kol kas dar neiškrito iš C lygos, nes žais atkrintamąsias dėl išlikimo su kitomis C lygos paskutinėmis grupių komandomis, kuriose susikaus su Baltarusija, Gibraltaru arba Kipru/Šiaurės Airija. Iškritusias komandas pakeis Latvija, kuri sekmadienį 1:1 sužaidė lygiosiomis su Andora bei laimėjo D1 grupę ir Estija, laimėjusi D2 grupę. Atkrintamosios dėl išlikimo C lygoje vyks 2023 m.

Pigūs skrydžiai į Liuksemburgą, lėktuvo bilietai - Skrendu.lt

Novikovas 80-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas. G. Rodriguesas 88-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Liuksemburgo rinktinę į priekį 1:0. Šios rungtynės S. Mikoliūnui buvo 100-osios Lietuvos rinktinėje. Tiek nėra sužaidęs joks kitas Lietuvos rinktinės žaidėjas. Tuo tarpu kitame šios grupės susitikime Farerų salų rinktinė namuose 2 – 1 nugalėjo Turkijos futbolininkus. Šeimininkams pergalę padovanojo Viljormuro Davidseno ir Joano Simuno Edmundssono pelnyti įvarčiai. Rungtynių pabaigoje turkų gretose pasižymėjo Serdaras Gurleris.

In case you have found a mistake in the text, please send a message to the author by selecting the mistake and pressing Ctrl-Enter.